طراحی، تأمین و اجرای خط انتقال دیتا از طریق فیبر نوری

یکی از فعالیت‌های اصلی شرکت پویش تدبیر کرانه انجام پروژه های خاص و طراحی و تأمین خطوط انتقال دیتا از طریق فیبر نوری در محیط‌های در معرض گاز و المانهای شیمیایی، دمای متغیر و بطور کلی محیط‌های ویژه بصورت Outdoor است. در این راستا یکی از پروژه‌های اخیر این شرکت، طراحی، تأمین و اجرای خط انتقال دیتا از محل نمونه‌گیری سایت به اتاق کنترل از طریق فیبر نوری به طول 1400متر در 4 خط رفت و برگشت در پتروشیمی نوری برزویه به سفارش شرکت پیشرو تامین آندیا بود که در سال 1395 با موفقیت اجرا شد.

ارائه راهكارهاي طيف سنجي در حوزه‌های تحقیقاتی و صنعتی

شرکت پویش تدبیر کرانه آماده ارائه راهكارهاي طيف سنجي، تشخیص و جداسازی در حوزه‌های تحقیقاتی و صنعتی شامل صنایع غذایی، کشاورزی، دارویی، نفت، گاز و پتروشیمی و محیط زیست می‌باشد. به عنوان نمونه‌ای از فعالیت‌های این شرکت می‌توان به مطالعه و بررسی، ارائه راهکار، پیاده سازی و کالیبراسیون دستگاه طیف ‌سنج رامان در پتروشیمی نوری (برزویه) برزویه به سفارش شرکت پیشرو تامین آندیا اشاره کرد که در اوایل سال 1395 با موفقیت اجرا گردید.

طراحی و برگزاری دوره های متنوع آموزشی کاربردی

شرکت پویش تدبیر کرانه (فیزتک) طراح و برگزار کننده دوره های متنوع آموزشی در حوزه علوم و فناوری‌های نوین مرتبط با موضوعات نانوفناوری، سیستم های پیشرفته طیف سنجی، حذف آلاینده‌های محیط زیست و … می‌باشد.

طراحی و تولید نرم افزارهای تخصصی بنا به سفارش